Avots: Lēmumu šķirties no Kaimiņa pieņēmusi Daneviča

© F64

Par vienu no apspriestākājiem tematiem noteikti kļuvusi politiķa Artusa Kaimiņa un aktrises Dārtas Danevičas publiskā savstarpējā skaidrošanās. Par abu attiecībām Gitas Vīksnes, Edgara Orlova, Zanes Piļkas-Karaļevičas, Martas Kalniņas materiālā "Kas izjauca aktrises un politiķa ģimeni" izdevumā "Privātā Dzīve" stāsta kāda pārim pietuvināta persona.

Pārim tuvu stāvoša persona pastāstīja, ka lēmumu šķirties esot pieņēmusi Dārta, jo strīdi kļuvuši arvien asāki.

Artuss gan esot cerējis, ka tas tomēr nenotiks. Taču neilgi pirms gadu mijas viņa esot spērusi pēdējo soli - sameklējusi sev dzīvokli.

Kā vēstījām, visupirms Dārta Daneviča "Twitter" pauda uztraukumu un lūdza ieteikumus, kā rīkoties situācijā, kad bērna tēvs paņēmis bērnu sev līdz un neizpauž atrašanās vietu.

Vēlāk savu skaidrojumu sniedza arī Artuss Kaimiņš. Pāris dzīvojot atsevišķi un ir slēgta savstarpēja vienošanās par satikšanās iespējām ar bērnu. Šobrīd bērns atrodas pie Artusa, viņa jaunajā dzīvesvietā. Dārta nepalika atbildi parādā.

Tā kā viņu skaidrošanās notika ar soctīklu starpniecību publiski netrūka padomdevēju un dažādu komentāru sniedzēju.

Arī šoreiz Dārta reaģēja, atklājot, ka attiecībās bijuši ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi.

"Šeit nevis bērns ir iemesls, bet ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi. Vajadzēja laiku un līdzekļus, lai aizietu. Un neviens aiz neko darīt neraksta šādas lietas tviterī. Raksta, kad ir novests līdz zemākajam punktam."

Svarīgākais