Kur viņš, vells, tādu bija izrāvis..?
Ja dzīvība un darbs svarīgs,tad izraks.
Tu no Daudzevas..?
Un vienmēr melojiet, blēdieties, zodziet un soliet, soliet, soliet! Balsojiet par NA un turpiniet dzīvot ohlokrātijā!
labāk domātu kovidfašisti, kur noslēpties,tas ir svarīgāk veselībai
Vērosim, iespējams, ka sāks runāt mandarīnu valodā.
Komentāri: Naudiņš beidzot atklāj, kādu ES nereģistrētu Covid vakcīnu saņēmis
Kur viņš, vells, tādu bija izrāvis..?
Ja dzīvība un darbs svarīgs,tad izraks.
Tu no Daudzevas..?
Un vienmēr melojiet, blēdieties, zodziet un soliet, soliet, soliet! Balsojiet par NA un turpiniet dzīvot ohlokrātijā!
labāk domātu kovidfašisti, kur noslēpties,tas ir svarīgāk veselībai
Vērosim, iespējams, ka sāks runāt mandarīnu valodā.
Komentēt