Robijs Viljamss, cīnoties ar bezmiegu, sastrādā muļķības

© Reuters/Scanpix

Dziedātājs Robijs Viljams atklāj, ka pēc spēcīgu miega zāļu lietošanas, viņš vienmēr izdara kaut ko muļķīgu, ziņo "The Sun".

Dziedātājs atzīst, ka lai varētu iemigt, viņš mēdz lietot spēcīgas miega zāles.

Pēc šo miega zāļu lietošanas viņš vairākkārt piedzīvojis muļķīgus incidentus.

Izrādās, ka miega laikā, dziedātājs mēdz našķoties ar visu, kas viņam ir pa rokai. Reiz viņš ir miega laikā notiesājis 32 ASV dolārus vērtu šokolādi. Kā min Robijs Viljamss, tad ēšana nenotiek apzināti. Fakts, ka viņš naktī bija ēdis, tika konstatēts no rīta, jo šokolādes vairs nebija.

"Ambien dēļ es miegā apēdu šokolādi 32 dolāru vērtībā. Es biju pilnībā aizmidzis," skaidroja dziedātājs.

Viņš atzina, ka vistrakāk ar ēšanu miegā viņam ir gājis 2017. gadā, kad viņš devies "Close Encounters" turnejā.

"Visas tūres laikā es pa dienu dzīvoju kā mūks. Mans ķermenis bija kā templis. Bet naktī iedzerto Ambien, es izēdu visu mini bāru [...]. Es neko no tā neatceros," atzina zvaigzne.

Izrādās, ka reiz viņš ne tikai miegā ir notiesājis visu mini bāru, bet arī izģērbies un devies ārpus saviem apartamentiem.

Robijs skaidroja, ka reiz pēc miega zāļu iedzeršanas, viņš ir devies gulēt. Vēlāk viņš esot "pamodies" un pilnīgi kails izgājis no saviem apartamentiem. Viņš devās pie apsardzes darbiniekiem un esot viņiem kaut ko stāstījis. Tā nākamajā rītā viņam sacīja apsargi. Pats Robijs Viljamss neko no nakts piedzīvojumiem neatceras.

Jau vēstījām, ka britu popzvaigzne Robijs Viljamss intervijā atklājis "tumšu" pagātnes noslēpumu.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais