.. kādam jau jāattaisno tēva grēki. Atvainojos - zinu: ne vienmēr ābols pie ābeles krīt, neesmu tik zinoša šajā, šīs ģimenes, saišu ciešā sasaistē, vai - ne tik ciešā, bet - jau tas vien, ka tagad tieši Zatlera dēls tiek izcelts kā īpašs gadījums, ir derdzīgi, vismaz man. Un - lūgums! - citādi domājošos neizteikt te kārtējās nievas manā adresē. Lai visiem veselība un viss cits ok :)
tā bija arī mana pirmā doma. Kad latvijas tauta emigrēja (vismaz 15%), kas nevarēja izdzīvot un samaksāt rēkinus, uzturēt ģimenes, cilvēki ar augstākajām izglītībām zaudēja darbus, visi savilka jostas 2009-2012 g, zatleri uz nodokļu maksātāju rēķina sev iegādājās dzīvokli parpusmiljons latiem, vsas ekstras, un vēl remontu..... egoisms, vienaldziba pret līdzcilvēkiem, tukša godkāre..... ko šādi cilvēki var iemācīt saviem bērniem. Te ar vienu paaudzi nepietiek lai vecāku grēkus izpirktu. kauns par tādiem vecākiem - tusētājiem uz tautas rēķina. Zinu daudzus kas roku nesniegtu ne šiem abiem, ne vēl strīpai kundziņu.
nez kāda šim ticība?Veco zatleru biju manijis ar kipu galvā (freibergas vīrs ari manīts).Zatlers ir ebreju uzvārds.Tagad es pilnībā saprotu ''cukuru'',kurš Kaķīšu purva mežā kara laikā teica,ka ebreji saņem sodu par nodarīto latviešu tautai.Sāku mainīt domas.
Cik visiem īsa atmiņa,kā ar Rīkojumu nr.2? Zatlers bija un būtu vislabākais prezidents ,lai viņam tiek visas ekstras ir pelnījis un lai viņam un viņa ģimenei veselība.
Bija divi spējīgi ķirurgi Zatlers un Auders , kā paši sevi slavēja - ķirurgi ar zelta rokām. Varēja būt labi kolēģi savas tautas veslības labā , bet nekā . Sāka viens otram ieriebt, abi ņēma aploknītes , viens veidoja personīgu biznesu , otrs palika bešā. Bešā palikušam Audram vienam pierādīja par ,,divkāršas,, maksas ņemšanu no pacienta un padzina to no āsta darba. Vēlāk Auders , par visu vīlies , pats šķīrās no dzīves , Bet Zatlers tika politikā uzņemts . Viņa dēls Gustavs beidza kara skolu . Bija artilērists , virsleitnats . Militāro karjeru pameta pret darbu alus brūzī , tagad būšot garīdznieks .Ja Dieva vārdus teiks no sirds , tad lai sludina no kanceles un dod cerību tautai, jo nekas cits tautai nav palicic.
Komentāri: Vai Zatlera dēls kļūs par mācītāju?
.. kādam jau jāattaisno tēva grēki. Atvainojos - zinu: ne vienmēr ābols pie ābeles krīt, neesmu tik zinoša šajā, šīs ģimenes, saišu ciešā sasaistē, vai - ne tik ciešā, bet - jau tas vien, ka tagad tieši Zatlera dēls tiek izcelts kā īpašs gadījums, ir derdzīgi, vismaz man. Un - lūgums! - citādi domājošos neizteikt te kārtējās nievas manā adresē. Lai visiem veselība un viss cits ok :)
Tiešam Jums veselibu....
Tieši tā! par cik visiem tādi ir, tad ātri sāc domāt, kā tu attaisnosi savējos.
tā bija arī mana pirmā doma. Kad latvijas tauta emigrēja (vismaz 15%), kas nevarēja izdzīvot un samaksāt rēkinus, uzturēt ģimenes, cilvēki ar augstākajām izglītībām zaudēja darbus, visi savilka jostas 2009-2012 g, zatleri uz nodokļu maksātāju rēķina sev iegādājās dzīvokli parpusmiljons latiem, vsas ekstras, un vēl remontu..... egoisms, vienaldziba pret līdzcilvēkiem, tukša godkāre..... ko šādi cilvēki var iemācīt saviem bērniem. Te ar vienu paaudzi nepietiek lai vecāku grēkus izpirktu. kauns par tādiem vecākiem - tusētājiem uz tautas rēķina. Zinu daudzus kas roku nesniegtu ne šiem abiem, ne vēl strīpai kundziņu.
zaglīgā papiņa grēkus izpirks
nez kāda šim ticība?Veco zatleru biju manijis ar kipu galvā (freibergas vīrs ari manīts).Zatlers ir ebreju uzvārds.Tagad es pilnībā saprotu ''cukuru'',kurš Kaķīšu purva mežā kara laikā teica,ka ebreji saņem sodu par nodarīto latviešu tautai.Sāku mainīt domas.
Loģiski, jo tu esi sūds, kas peld pa upi- reizēm apvelies :)))
Un ko vecais Zatlers par šito..?
Cik visiem īsa atmiņa,kā ar Rīkojumu nr.2? Zatlers bija un būtu vislabākais prezidents ,lai viņam tiek visas ekstras ir pelnījis un lai viņam un viņa ģimenei veselība.
To rīkojumu nr.2 neviens nav atcēlis, bet šitie paši 'atlaidīsies'"oktobrī.
Vai tad Rīkojums Nr.2 bija attiecībā uz Zatlera dēlu..?
Tas Kungs ir mans Gans.
Bija divi spējīgi ķirurgi Zatlers un Auders , kā paši sevi slavēja - ķirurgi ar zelta rokām. Varēja būt labi kolēģi savas tautas veslības labā , bet nekā . Sāka viens otram ieriebt, abi ņēma aploknītes , viens veidoja personīgu biznesu , otrs palika bešā. Bešā palikušam Audram vienam pierādīja par ,,divkāršas,, maksas ņemšanu no pacienta un padzina to no āsta darba. Vēlāk Auders , par visu vīlies , pats šķīrās no dzīves , Bet Zatlers tika politikā uzņemts . Viņa dēls Gustavs beidza kara skolu . Bija artilērists , virsleitnats . Militāro karjeru pameta pret darbu alus brūzī , tagad būšot garīdznieks .Ja Dieva vārdus teiks no sirds , tad lai sludina no kanceles un dod cerību tautai, jo nekas cits tautai nav palicic.
Komentēt