Princis Viljams dalās ar īpašu bērnības atmiņu

© Reuters/Scanpix/Leta

Princis Viljams atklāj, kādu īpašu bērnības notikumu, kas saistās ar princesi Diānu, ziņo "People".

Raidījumā "Apple Fitness+'s Time to Walk" princis atklāja, ka ir viena īpaša dziesma, kas vienmēr viņam asociēsies ar mammu jeb princesi Diānu.

Laikā, kad viņš ar brāli princi Hariju, mācījās internātskolā, princese Diāna mēdza viņus uz turieni nogādāt. Abiem brāļiem nepatika ceļš uz skolu, tomēr to īpašāku darīja kāda dziesma.

"Mēs ar Hariju mācījāmies internātskolā. Pa ceļam uz skolu, mana mamma mēdza atskaņot visdažādākās dziesmas, lai mazinātu trauksmi. Viena no dziesmām man ir palikusi spilgti atmiņā," sacīja Viljams.

Izrādās, ka tā ir Tīnas Tērneres dziesma "The Best". Šo dziesmu princese Diāna bieži mēdza atskaņot. Viņai tā esot ļoti patikusi, jo vienmēr skaļi dziedāja līdzi.

Viljams atklāja, ka arī šobrīd šī dziesma viņam ir ļoti nozīmīga.

"Kad es tagad klausos šo dziesmu, tā mani aizved atpakaļ uz tiem laikiem. Šajos brīžos man ir tik daudz atmiņu par manu māti."

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais