Katrīne Sauliete atklāj ko pārsteidzošu par savām attiecībām

© Ekrānšāviņš

Kanāla STV pirmā! šovā "Kad viņas satiekas " influencere Katrīne Sauliete izpļāpājusies, ka ar pilotu Pēteri plāno kopīgu bērniņu.

K. Sauliete par iespējamām kāzām runā izvairīgi, sakot, ka jau šobrīd Pēteris viņu saucot par sievu, bet, kamēr nav saderināšanās gredzena pirkstā, viņa sievas statusā “neskaitās”.

"Man ļoti patīk sievas statuss," atklāta ir influencere. "Es ceru, ka viņam arī gribas. Viņš gan visu laiku saka, ka grib."

Taču influencere izpļāpājas, ka abi sākuši plānot kopīgu bērniņu, sakot, ka šis jautājums jau ir “procesā.”

"Tas ir vīrietis, ar kuru esmu gatava trešajam bērnam, jo pirms tam es teicu - nē, nē, nē, viss - bodīte ir slēgta, man jau ir divi," saka K. Sauliete.

Pēc šķiršanās no hokejista Kaspara Saulieša, infuencere saglabāja vīra uzvārdu, taču norāda, ka, tas ir viņas "skatuves vārds" un apprecoties vēlreiz oficiāli to varētu mainīt, atstājot gan Saulietes uzvārdu soctīklos.

K.Sauliete ar mīļoto Pēteri Vasiļevski nopietnas attiecības uzsākusi pēc divu nedēļu pazīšanās.

Slavenības

Dziedātāja Liene Šomase, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, atklāj, ka viņai nekad nav bijis mērķa iegūt popularitāti. Skatuves māksliniece uzsver, ka viņas galvenais uzsvars tiek likts uz pašizpausmi un autentiskumu, nevis uz to, kā viņu vērtē sabiedrība.

Svarīgākais