Gobzems prasīs rosināt krimināllietu par miesas bojājumiem

© facebook.com / Ekrānuzņēmums

Šodien, 6. decembrī, Saeimas deputāts A. Gobzems ticis aizturēts Tukumā par nesankcionētas sapulces rīkošanu. Gobzems sola rosināt krimināllietu pret personu, kas devusi pavēli pret viņu izmantot fizisku spēku.

Pret mītiņa organizatoru Tukumā Valsts policija sākusi divus administratīvo pārkāpumu procesus. Viens process sākts par nepakļaušanos amatpersonu likumīgajām prasībām un otrs pēc likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" pārkāpumiem, kā noskaidrotsValsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Mikroblogošanas vietnē "Twitter" un citās sociālajās vietnēs Gobzems ievieto ierakstus, kuros pieprasa atlaist visus Tukuma policistus, kā arī sola pieprasīt iekšlietu ministres M. Golubevas un Valsts policijas priekšnieka A.Ruka demisiju, ka arī rosināsot krimināllietu par miesas bojājumu nodarīšanu.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais