Vai Paula Freimane Lapzemē pagaršoja lāča gaļu?

© instagram.com / @paolafreeman

Fitnese trenere un Paula Freimane devusies ceļojumā uz Lapzemi, Somijā, kurā satikusi īsto Santa Klausu, ka arī piedzīvojusi pārsteigumu, restorāna ēdienkartē ieraugot lāča gaļas ēdienus.

Fitnesa trenere un Paula Freimane kopā ar draugu Arvi Mazurovu devusies ceļojumā uz ziemeļiem, precīzāk, Lapzemi, lai apciemotu Santa Klausu.

Freimane ar iespaidiem dalījās sociālās vietnes "Instagram" īsajos video, viņa lūgusi Santa Klausu nodot sveicienus Latvijai, ko viņš arī izdarīja. Kā izrādās Santa Klaus Latvijā ciemojies vairākas reizes, atcerējies garšīgas pusdienas restorāna "Lido".

Paula stāsta, ka tieši Santa Klauss katru gadu saņem aptuveni pusmiljonu vēstuļu no visas pasaules, kā arī to, ka pilsētiņu šķērso Arktiskais loks. Paviesojusies arī restorānā "Nili", kura ēdienkartē iekļauti arī lāča gaļas ēdieni.

instagram.com / @paolafreeman

instagram.com / @paolafreeman

instagram.com / @paolafreeman

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais