Latviešu modele sašutusi par mediķu jautājumiem, izsaucot NMPD

© Ekrānšāviņš no Instagram

Lielo izmēru modeles Tatjanas Mackevičas ģimene vairākas nedēļas pavadīja, smagi cīnoties ar Covid-19, vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Domās jau atvadījos no dzīves" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kad ģimene, veicot eksprestestus, saprata, ka inficējusies gan Tatjana, gan viņas vīrs, gan meita, Mackeviči sazinājās ar ģimenes ārsti, sekoja viņas norādījumiem, taču veselības stāvoklis neuzlabojās. Vienreiz tika izsaukta ātrā palīdzība, bet situācija nebija kritiska. Pēc divām dienām kļuva sliktāk, un Tatjana atkal saukusi mediķus.

Viņa neslēpj - mediķu vizīte gan atstājusi mieles.

"Temperatūra nekrītas, paelpot nevaram, teju mirstam nost, bet pirmais, ko medicīnas darbinieks mums vaicāja, bija - vai esat vakcinējušies. Viņš teica: "Jūs smejaties, vai? Jums tagad nāksies ar skābekļa masku dzīvot!" To viņš pateica, neiedziļinoties, kādēļ pēc nesenas ķirurģiskas operācijas vēl nebiju vakcinējusies," atceras modele.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais