Grāmatā norāda, kurš no karaliskās ģimenes jautājis par Meganas dēla ādas krāsu

© Reuters/Scanpix/Leta

Autora Kristofera Andersena grāmatā "Brāļi un sievas: Viljama, Keitas, Harija un Meganas privātā dzīve" (Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan) atklāts, kurš no ģimenes jautājis par Meganas un Harija dēla ādas krāsu, raksta "Mirror".

Grāmatā apgalvots, ka jautājumu par Ārčija ādas krāsu uzdevis 73 gadus vecais princis Čārlzs.

K. Andersena grāmatā pausts, ka princis Čārlzs sarunā ar sievu Kamillu apspriedis mazdēla iespējamo ādas krāsu. Grāmatā norādīts, ka šī diskusija notikusi no rīta dienā, ka Megana un Harijs paziņoja par saderināšanos.

Avots autoram atklājis, ka Čārlzs teicis Kamillai, ka prātojot kā izskatīsies bērni, uz ko Kamilla esot atbildējusi, ka noteikti "apburoši". Avots norāda, ka tad Čārlzs esot pieklusinājis balsi un pieminējis ādas krāsu.

Grāmatā arī pausts, ka Čārlzs esot teicis, ka Harijs šo jautājumu uztvēris pārāk personiski, taču prinča pārstāvji "The New York Post" norāda, ka nekomentēs grāmatā pausto, jo tas ir izdomāts.

Jāatzīmē, ka arī Bekingemas pils šo grāmatu nodēvējusi par "daiļliteratūru", kuru nav vērts komentēt.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais