27. novembrī, reanimācijā miris MHC Dynamo spēlētājs Valentīns Rodionovs, informē Hokeja klubs Rīga.
Pirms sešām dienām, 21. novembrī, Maskavas Dinamo mačā pret CSKA, 2005. gadā dzimušais aizsargs uz rezervistu soliņa zaudēja samaņu.
Spēlētāju pēc sniegtās pirmās neatliekamās palīdzības nogādāja Morozovas bērnu slimnīcā un steidzami operēja. Sešas dienas ārsti cīnījās par Valentīna dzīvību.
Hokeja klubs Rīga izsaka visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem.
Tam, ka Latvija ir kļuvusi par ANO Drošības padomes locekli, ir simboliska nozīme. Pat ne tik daudz no starptautiskās politikas aspekta, cik iekšpolitiskajā kontekstā. Ir taču skaidrs, ka visa šī ievēlēšana notiek rotācijas kārtībā, atbilstoši reģionu kvotām un beidzot pienākusi arī mūsu kārta pie šī prestižā, bet samērā maznozīmīgā galda pasēdēt. Šoreiz svarīgākā bija tieši mūsu reakcija uz šo notikumu.