Komentāri: Gobzems iesaka neparastu līdzekli pret saaukstēšanos

Jā, tā tas ir, kāposti satur C vitamīnu un skābēto sulas dzeršana ir noderīga arī otrajā rītā, ja vakarā ir notikusi C vitamīna pastiprināta izskalošanās no organisma. C vitamīns ātri izskalojas no organisma tāpat kā slāpeklis no augsnes.

1.dec 2021 Atbildēt

Nu, ja kāpostu sula ir "neparasts līdzeklis", tad kas, jūsuprāt, ir parasti līdzekļi? Droši vien paracetamols? Prieks, ka Alda viedoklis tiek uzklausīts!

1.dec 2021 Atbildēt

Tikko bij Kovids, peec paaris nedeeljaam jau respiratoraas elposhanas kaites. Un teelo veel baigi veseliigos, ja tik vaargi, tad jaaiet vien savakcineeties, nevis jaaleekaa saeimas priekshaa.

1.dec 2021 Atbildēt

Ne jau katram ir kāposti un pat tiem ne visi ir skābēti.

1.dec 2021 Atbildēt

Nu kāpostu tautai pietiek, pilnas ausis piekarinātas, kopā ar makaroniem.

1.dec 2021 Atbildēt

“Dimdiņu” skābēto kāpostu sula, nopērkama lielveikalos, jau fasēta pudelītēs. Tas tiešām ir dabīgs un vērtīgs c vitamīna un mikroelementu avots, turklāt sula ir bagāta ar dažādiem fermentiem, kas īpaši labvēlīgi ietekmē gremošanas sistēmu!

1.dec 2021 Atbildēt

Jā, vēders paliek, maigi sakot, "mīksts" jau pēc pusstundas!

2.dec 2021 Atbildēt

Pirmkārt - "mājās visi ir krietni apslimuši" - kas ir tie visi, ja mums zināms, ka šamais ir šķīries?

Otrkārt - kāpēc tie "visi" nedzer to kāpostu sulu?

2.dec 2021 Atbildēt

Komentēt