Ilze Ķuzule Skrastiņa stāsta par lielām pārmaiņām Dailes teātrī

© Oksana Džadana/F64

Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa, runājot par pārmaiņām, kas Dailes teātrī notikušas pandēmijas laikā, saka, ka mainījies ir ļoti daudz kas, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Dresē prātu, peldoties Daugavā" izdevumā "Kas Jauns".

Stāsot par pārmaiņām Dailes teātrī, Ilze saka, mainījies, piemēram, tas, ka darbinieku kafejnīcā vairs nesmēķē.

"Taču pats galvenais ir tas, ka mēs, kolektīvs jūtamies ļoti labi. Beidzot. Manuprāt, Dailes teātris šobrīd ir tādā ļoti labā kondīcijā. Jūtamies kā vienota trupa, kā viens ansamblis," saka aktrise.

Viņa uzsver, ka tāda saliedētības izjūta, tik īsta un liela, teātrī līdz šim nebija valdījusi.

Pēc viņas teiktā, to ir devis galvenais režisors un direktors Juris Žagars un visa kopējā situācija, apstākļi, kādos visi pēkšņi nokļuva.

Slavenības

Pazīstamā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone kopā ar vīru Nauri teju par katru savas dzīves soli paziņo saviem sekotājiem soctīklos. Tiesa, dažreiz par savām darbībām izpelnās arī kritikas vilni, piemēram, nesen publiskoti video, kur, braucot automašīnā, šoferis nav piesprādzējies un arī bērns nesēž autosēdeklītī, pievērsuši pat policijas uzmanību.

Svarīgākais