Japāņu sveiciens svētkos latviešus aizkustina līdz asarām

© Ekrānuzņēmums no Youtube

Latviešu valodā dziedošais japānis Masaki Nakagava un japāniete Naomi Jadžima Latviju Valsts svētkos sveica ar īpašu sveicien. Viņu izpildījumā dziesma “Kad man maziņam” saviļņoja daudzus latviešus.

Par godu 18. novembrim es un Naomi Jadžima- japāniete, kura mīl Latviju tik pat stipri kā es, esam sagatavojuši jums īpašu pārsteigumu! Naomi izvēlējās dziesmu “Kad man maziņam” un iemācījās spēlēt dziesmas melodiju uz klavierēm, bet es dziedu un spēlēju ģitāru. Naomi tāpat kā es Latviju uzskata par savām otrajām mājām un, izpildot šo dziesmu, mēs izlikām visu savu sirdi un dvēseli,” atklāj Masaki.
Naomi ir Japānā rīkotā latviešu valodas runas konkursa uzvarētāja un vairākas reizes ir bijusi Latvijā.

“Sirsnīgi sveicu 18. novembrī - Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā! Latvija ir liela daļa manas dzīves un nepaiet ne diena, kad nebūtu domājis par Latviju! Nevaru iedomāties, kāda būtu mana dzīve bez tās! No sirds sveicu visus Latvijas dzimšanas dienā! Es ceru, ka jums patiks latviešu dziesmas “Kad man maziņam” divu japāņu izpildījums! Saules mūžu Latvijai!” novēl Masaki.

Viņu izpildījums un sirsnība saviļņojis Latviju. Līdzās daudziem “paldies” sociālajā vietnē “Facebook” krājas pateicības vārdi:

“No sirds paldies!!!Ik reizi Tu saviļņo mūsu sirdis. Saules mūžu arī Japānai!”

“Skan arvien latviskāk, paldies Masaki! Labs darbiņš, atkal viena dziesma vairāk latviešu valodā. Paldies”,

“Ļoti skaists un sirsnīgs izpildījums”,

“Aizkustinoši,sirsnīgi un bezgala mīļi!”

“Sirsnīgs paldies par tik mīļu sniegumu Latvijas dzimšanas dienā”