Ko princeses Diānas ekstrasense prognozē par Harija un Meganas nākotni?

© AP/Scanpix/LETA

Princeses Diānas ekstrasenses Sallijas Morganas jaunajā grāmatā aprakstīta saruna ar princi Hariju, kurā viņa pareģoja viņa laulību ar Meganu Mārklu. Par to ziņo Daily Mirror.

Morgana apgalvo, ka iepazinās ar Hariju, kad viņam bija septiņi gadi. Pēc gadiem viņa ar princi vēlreiz satikās ballītē Kensingtonas jumta dārzos, un pirmā nopietnā saruna starp abiem notika pirms aptuveni astoņiem gadiem.

Pēc gaišreģes stāstītā, viņai piezvanījis pats princis un jautājis, kā nomira viņa māte.

Telefona saruna ilga aptuveni 45 minūtes. Morgana ieteica princim uzdot to pašu jautājumu savai tantei lēdijai Sārai Makkorkodalai, kura bija paredzējusi Diānas nāvi.

Vēl viens jautājums bija saistīts ar Harija topošās sievas matu krāsu. Toreiz viņš vēl nepazina Meganu Mārklu. Pēc Morganas teiktā, viņa paredzēja, ka princis apprecēs bruneti, un viņai bija taisnība.

Ekstrasense uzskata, ka Harijs un Megana vienmēr būs kopā, lai arī kas notiktu. "Harijs nekad nepametīs savus bērnus," viņa pauda.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais