Toms Henkss atklāj, cik izmaksā lidojums kosmosā ar Bezosu

© AFP/Scanpix

Aktieris Toms Henkss viesojoties komiķa Džimija Kimela sarunu šovā atklāja, ka tieši viņš esot bijis pirmais, kuram "Amazon" dibinātāju piedāvājis doties kosmosā.

Pirms kāda laika ziņojām, ka kosmosā, kopā ar Džefu Bezosu, devies 90 gadus vecais aktieris Viljams Šatners.

Kā izrādās, tad Viljams ir bijis Bezosa otrā izvēle, kuram tika piedāvāts doties ceļojumā kosmosā.

Sākotnēji Bezoss esot uzrunājis tieši Tomu Henksu. Kā aktieris atzina Kimelam, tad viņš no šī piedāvājuma ir atteicies viena iemesla dēļ.

Izrādās, ka, lai aktieris varētu doties kosmosā, viņam bija par to jāsamaksā veseli 28 miljoni dolāru.

"Ziniet, tas maksā aptuveni 28 miljonu dolāru vai kaut ko tamlīdzīgu. Man iet labi, bet es nemaksāšu 28 miljonus dolāru," sacīja Henkss.

Viņš piebilda, ka lidojums ir visai īss un tas nav iztērētās naudas vērts. Ja lidojumu Bezoss būtu piedāvājis veikt bezmaksas, Henkss piekristu doties kosmosā.

"Es to izdarītu, lai papriecātos un izlikots, ka esmu miljardieris," jokoja Henkss.

Jau vēstīts, ka uzņēmuma "Amazon" dibinātājs amerikāņu miljardieris Džefs Bezoss veicis lidojumu izplatījumā ar kosmosa kuģi "New Shepard", kas ražots viņa uzņēmumā "Blue Origin". Pirmo lidojumu kosmosā Bezoss veica 20. jūlijā. Lidojums kosmosā ilga vien desmit minūtes un desmit sekundes.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais