Žoržs Siksna atklāti pastāsta par veselības likstām

© Ģirts Ozoliņš/F64

Slavenais pašmāju estrādes dziedātājs un vokālais pedagogs Žoržs Siksna pirms desmit gadiem lidmašīnā piedzīvoja mikroinsultu.

Kā kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" pastāsta Ž. Siksna, pirms desmit gadiem viņš lidojuma laikā no Amerikas uz Nīderlandi piedzīvojis insultu.

Dziedātājam lidojuma laikā blakus atradusies sieva Anna.

"Es slikti jutos," stāsta Ž. Siksna. "Pie pacelšanās man notika tā ķibele. Man bija viens mutes kaktiņš nokarājies."

Ž. Siksna visu septiņu stundu garā lidojuma laikā neesot apzinājies savu patieso veselības stāvokli, viņam vienkārši bijusi slikta pašsajūta un vīrietis domājis, ka ir ļoti noguris: "Labi, ka es nezināju, kas man ir. Tikai, kad es kāpu no lidmašīnas, tad es nokritu."

Viņš nogādāts Nīderlandē slimnīcā un ir pateicīgs par ārstu darbu, kas palīdzējuši atveseļoties. Turklāt viņam bija iespēja slimnīcā pie ārstes viņas kabinetā muzicēt, lai veicinātu atveseļošanās procesu.

Pēc mikroinsulta Ž. Siksnam vislielākās bažas radīja jautājums, vai viņš varēs strādāt, jo ārste Latvijā bija kādu laiku to liegusi un vēlāk tas bija jūtams viņa sniegumā. Tomēr ar regulāru darbu izdevies atgūties.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais