Laurim Reinikam izklaide ārzemēs izvēršas murgā

© Ģirts Ozoliņš/F64

Dziedātājam Laurim Reinika ceļojuma laikā Itālijā izbrauciens ar kuģīti izvērsies pamatīgā pārbaudījumā.

Kanāla STV pirmā! šovā "Četri uz koferiem" noslēdzošajā dienā Itālijā ceļabiedrus - mūziķi Lauri Reiniku, blogeri Laurlāci (Laura Ķīse) un šovu dalībnieku Oskaru Bērziņu - izklaidēja stiliste Žanna Dubska, kura nolēmusi ceļotājus aizvest uz tuvumā esošajām salām.

Tomēr brauciens ar laivu dziedātājam L. Reinikam bijis īsts pārbaudījums, jo brauciena laikā viņam kļuvis slikti.

"Es nevarēju sagaidīt, kad tas murgs vienkārši beigsies. Tas bija vienkārši murgs," par izbrucienu ar laivu saka L. Reiniks. "Kāpēc man tas bija jāpiedzīvo? Ko es šajā dzīvē vai braucienā esmu tādu nogrēkojies? It kā neko."

Laiva, uz kuras atradās četrotne, pamatīgi sašūpoja viļņi, kas lika vairākiem pasažieriem izjust nelabumu, tostarp latviešu mūziķim.

Četrotne nebija ieturējusi maltīti kopš brokastīm un stilistes iegādātās uzkodas situāciju neuzlaboja un mūziķim kļuvis slikti.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais