Aidis Tomsons sašutis par piedzīvoto sabiedriskajā transportā

© Vladislavs Proškins/F64

Žurnālists Aidis Tomsons mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar foto no kāda sabiedriskā autobusa, kas ir pasažieru pārpildīts.

Kā raksta Tomsons, ka cilvēki brauca kā siļķes mucā.

"Vajadzēja šajos laikos ietilpīgākus autobusus reģionālajos maršrutos. Citādi stundu kā siļķes mucā, priekšā cilvēki pat sēdēja uz kāpnēm. Un ja nu kāds inficētais? Maskas arī pusei zem deguna," pauda Tomsons.

Jāpiebilst, ka šo foto pamanīja arī Autotransporta direkcija, kas lūdz Aidi norādīt, kādā maršrutā un cikos viņs brauca, lai var sazināties ar pārvadātāju, pārbaudīt, vai nav pārsniegta prasība uzņemt 80% pasažieru no autobusa ietilpības, kā arī izvērtēt iespēju nodrošināt papildu vai lielākas ietilpības autobusu.

"Pārvadātāji iespēju robežās nodrošina papildu vai lielākas ietilpības autobusu reisos,kur pasažieru ir vairāk, tomēr transportlīdzekļu skaits, kas ir pārvadātāju rīcībā, nav neierobežots. Šobrīd pasažieru skaits ir ļoti mainīgs - vienā dienā reiss var būt pilns, nākamajā - pustukšs," skaidro direkcijā.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais