Latviešu aktrise atklāti runā par savu cīņu ar atkarību

© Ekrānuzņēmums no Youtube/Dž.Spot

Bijusī Dailes teātra aktrise Kristīne Belicka intervijā režisoram Dž. Dž Džilindžeram "Sarunās par jūtīgām tēmām" YouTube kanālā Dž. Spot atklāti runājusi par savu atkarību no alkohola.

Kā zināms, K. Belicka atkarību dēļ 2009. gadā zaudēja darbu Dailes teātrī.

Tagad sieviete jau kādu laiku no alkohola lietošanas atturas un cer, ka tas būs uz "ilgāku laiku". K. Belicka norāda, ka precīzi nezina, cik ilgi atturas.

"Es neskaitu, jo mani tas padara nervozu. Tramīgu. Tāpēc labāk neskaitu," norāda K. Belicka un atklāj, ka ikreiz, kad vēlas iedzert, viņa atceras apkaunojošākos mirkļus reibumā, lai nepadotos kārdinājumam.

Viņa neslēpj, ka "nevar atļauties" būt vidē, kurā tiek lietots alkohols. Turklāt šobrīd sieviete ir attiecībās ar vīrieti, kurš arī bijis "atkarīgais".

K. Belicka atklāti pauž ka, ja iepriekš savu atkarību ir centusies attaisnot, tad tagad saprotot, ka tā ir slimība, kas jāarstē.

Šobrīd K. Belicka darbojas nekustamā īpašuma jomā.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais