Magone atklāj, ka vīrs prasa naudu par bērnu pieskatīšanu

© Dmitrijs Suļžics/F64

Latvijas TV šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes vīrs Žanis pieprasījis sievai naudu par bērnu pieskatīšanu, skatāms STV pirmā! kanāla šovā "Slavenības. Bez filtra".

Šova ietvaros Magone ieradusies Rīgā, kur satikusies ar Olgu Kambalu, kura viņu aizved ne tikai uz skaistumkopšanas salonu sapucēties, bet arī uz šikām vakariņām.

"Šī situācija kā tāda ir absurda, jo, lai es tiktu kaut kur no mājām nedaudz atpūsties, man ir jāsedz vīram izdevumi par to, ka viņš tai dienā nebija darbā," atklāta ir Magone.

Magone sarunā ar Olgu atklāj, ka Žanis pieprasot samaksu par abu kopīgo bērnu pieskatīšanu, jo viņš tad neejot uz darbu. Magone gan norāda, ka darbs vīrietim šo dienu apmaksā kā atvaļinājuma dienu. Turklāt Žanis uzstājot, ka viņa bērnus aukle nepieskatīšot.

Magone atklāj, ka ļoti pārdzīvo vīra teikto un viņai veltītos apvainojumus.

Olga neslēpj šoku par dzirdēto un ir pārliecināta, ka Žanis ir patmīlis, manipulē ar situāciju un ir iedzinis Magoni kompleksos, jo pats jūt nedrošību par Magones panākumiem un to, ka viņa pelna labāk par vīru.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.