Laima Vaikule atklāti runā par savu atkarību

© Dmitrijs Suļžics/F64

Dziedātāja Laima Vaikule vaļsirdīgi atzinusies, ka ir kaislīga smēķētāja un māksliniecei nekādi neizdodas atbrīvoties no nikotīna atkarības, raksta "otkrito.lv".

Lai gan Vaikule apzinās cigarešu kaitīgumu veselībai, viņa jorpojām nespējot atmest smēķēšanu.

"Es varētu atmest, bet man tas patīk. Katram ir savs grēks: kāds ir alkoholiķis, kāds ir narkomāns. Es esmu viegla narkomāne, man ir nikotīns," atzinusies Vaikule.

Dziedātāja neslēpj, ka bieži izjūt neapmierinātību par savu dzīvesveidu, taču neko nevarot padarīt.

Tāpat dziedātāja norāda, ka ilgajā karjerā šovbiznesā ir iemācījusies nebaidīties no apkārtējo kritikas, raksta "StarHit".

"Es nekad nebūšu labvēlīga pret auditoriju, kas mani nesaprot. Frizūra, brilles ir tas, kas mani padara laimīgu. Man nevajag, lai 13 gadus vecas meitenes ir mani fani. Mana auditorija aug kopā ar mani," intervijā "Teleprogramma" sacījusi Vaikule.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.