FOTO: Tāds Dons vēl nav redzēts! Dziedātāja kadrs satricina internetu

© Dmitrijs Suļžics/F64

Dziedātājs Arturs Šingerejs, kurš labāk pazīstams ar skatuves vārdu Dons, sajūsminājis sociālo mediju lietotājus ar amizantu kadru.

Publiskotajā fotogrāfijā dziedātājs redzams iejūtamies ārsta tēlā.

View this post on Instagram

A post shared by Dons (@dons_lv)

Kadrs izraisījis sajūsmas vētru no Dona sekotājiem un to ar "patīk" novērtējuši vairāk nekā 2200 cilvēki.

Tāpat cilvēki komentāros dalās ar savām versijām par attēlā redzamo.

"Man piedzims bērns. Steidzams izsaukums!", "Čau, Dakter! Nākamo ancuku no zobārstiem, lūdzu!!", "Eeee, bet Tev piestāv", "Mūzika ārstē...", "Pēkšņi gribu pie dakteriem", "Otrs Pavļuts...kopija" - komentāros raksta mūziķa sekotāji.

Jau vēstīts, ka Dons pieteicis ne tikai savu uzstāšanos “Palladium” koncertzālē oktobra beigās, bet jau pat vēl arī papildkoncertu. “Ir pagājis neplānoti ilgs laiks, kad pēdējo reizi bija iespēja tikties ar klausītājiem klātienē. Ar nepacietību gaidu oktobri, kad būs iespēja atkal kāpt uz skatuves,” komentē Dons.

Papildus 22. oktobrim, Dons koncertzālē “Palladium” uzstāsies arī 23. oktobrī, informē dziedātāja menedžments. Koncertos skanēs dziesmas no Dona jaunākā studijas albuma “Tūrists”, kā arī populārākas dziesmas no mūziķa iepriekšējiem albumiem.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais