Atklātībā nākušas jaunas detaļas par personāla apsūdzībām Meganai

© AP/Scanpix/Leta

Atklātībā nākušas jaunas detaļas par bijušo darbinieku sūdzībām pret Meganu par sliktu attieksmi, raksta "Entertainment Tonight".

Jaunajā Omida Skobija un Karolīnas Durandas grāmatas "Atrodot brīvību" (Finding freedom) epilogā atklāts, ka karaļnama avoti dalijusies ar jaunām detaļām par notikušo.

Jaunajā epilogā norādīts, ka avots apstiprinājis, ka bijušā Harija un Meganas komunikācijas speciālista Džeisona Knaufa 2018. gada e-pastā, kurā paustas apsūdzības, divas no minētajām personām lūgušas atcelt apsūdzības Meganai.

Jau vēstīts, ka karaļnamā tiek pārbaudītas sūdzības no vairākiem bijušajiem Meganas darbiniekiem, kurās apgalvots, ka viņa no mājas izdzinusi divas personīgās asistentes un grāvusi trešā darbinieka uzticību.

Meganas pārstāvji norāda, ka šīs apsūdzības ir "aprēķināta nomelnošanas kampaņa".

Bekingemas pils organizēja izmeklēšanu par apsūdzībām un avoti autoriem atklājuši, ka Harijs un Megana pret to neiebilst, jo "tā izgaismos baumas".

Slavenības

Īlons Masks ir paziņojis, ka tuvākajā nākotnē samazinās naudas summu, ko viņš tērē politikai. Pēc tam, kad pagājušajā gadā Donalda Trampa vēlēšanu kampaņai tika iztērēti gandrīz 300 miljoni dolāru, tehnoloģiju miljardieris uzskata, ka ir "izdarījis pietiekami daudz", ziņo The Guardian.

Svarīgākais