FOTO: Kāzu jubilejā Rešetins dalās ar senu kadru no svētku dienas

© F64

Kā sociālajā vietnē Instagram atklāj režisors un aktieris Intars Rešetins, viņi ar sievu, treneri Zandu Zariņu - Rešetinu nosvinējuši 13. kāzu gadadienu.

Rešetins sociālajā vietnē Instagram publiskojs attēlu no savas kāzu dienas pirms 13 gadiem.

"Velna ducis. Vai zināji, ka velna duci jeb 13 angļu valodā apzīmēja kā «baker's dozen» (maiznieka ducis)? Vnk, daudzās valstīs attiecībā uz maizi bija pieņemti stingri likumi - krāpšanās ar maizes izstrādājuma svaru vai skaitu tika stingri sodīta? Tāpēc angļu maiznieki tirgotājiem 12 maizīšu vietā deva 13 - lai nodrošinātos, ka bulciņu svars atbilst stingrajiem nosacījumiem un viņus neapvainotu centienos iesmērēt vieglāka svara maizi vai bulciņas. Turklāt 13. maizīte bija uz cepēja rēķina. Pēc šī nesen man atklātā skaidrojuma sanāk, ka Velna ducis ir sava veida dalīšanās! Tad nu dalos arī es ar šo foto, kas tapināts pirms 13 gadiem Rojā. Protams, bija arī viesi, kuri pat nenojauta, ka atbraukuši uz kāzām!" - dalās Rešetins.

Intars Rešetins ir latviešu aktieris, teātra režisors un televīzijas raidījumu vadītājs. Dailes teātra aktieris kopš 1999./2000.gada sezonas. 2004. gadā saņēmis "Spēlmaņu nakts" balvu nominācijā "Labākais jaunais skatuves mākslinieks". Kā režisors debitējis Dailes teātrī 2014. gadā ar izrādi "Nakts vēl nav galā".

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais