"Ekstrasensu cīņu" zvaigzne stāsta par smago cīņu ar vēzi

© Ekrānšāviņš no video

Pārbaudot slavenā šova "Ekstrasensu cīņas" vadītāja iluzionista Sergeja Safronova vairogdziedzeri, ārsti atrada audzēju un veica biopsiju. Analīzēs atklājās, ka Safronovam ir limfātiskās sistēmas vēzis.

Sergejs joprojām cīnās ar vēzi un atklāja, kā jūtas patlaban.

“Ārsts teica: tas ir labākais no sliktākā, tas tiek ārstēts. Ilga un nepatīkama ārstēšana. Reizi divās nedēļās es veicu ķīmijterapiju: manī ielej pilnu komplektu. Nedēļa ir grūta. Tas maigi izsakoties.

Ja aizmirstu iedzert nepieciešamās tabletes pret sliktu dūšu ... Reiz es aizmirsu un... labi, ka man mašīnā bija daži maisiņi ... Saprotot, ka visu nedēļu būs grūti, vissvarīgākais ir nenoslēgties, bet kustēties: doties uz vasarnīcu, pie brāļiem. Par laimi, koncerti ir atsākušies. Pusotras stundas koncerts - es ieelpoju un eju tālāk, gatavojos, strādāju. Šeit svarīga ir attieksme. Ir svarīgi saprast, ka, ja jūs atļaujat sev vājumu, ķermenis nekavējoties pielāgosies. Es kādreiz domāju, ka ķermenis dzīvo atsevišķi, prāts atsevišķi. Tagad es saprotu: kā jūs to iestatāt, tā arī būs," pauda Safronovs.

Kā Safronovs iepriekš atklāja kanāla NTV ēterā, sākumā ārsti informēja viņa sievu un brāļus, kuriem arī tika veikta medicīniskā pārbaude. Tomēr iluzionists ātri visu saprata.

Un ārsti neslēpa satraukumu, norādot, ka situācija ir nopietna. Neskatoties uz to, Sergejs nolēma veikt ķīmijterapiju parastā slimnīcā.

“Man ir limfoma. Pirmā/otrā stadija. Ārsts teica, ka ir liela varbūtība, ka to nevarēs izārstēt. Ārstējos bez maksas, valsts klīnikā. Kāda starpība, kur man tiks ievadītas tās pašas zāles? Es nedomāju, ka ir pareizi maksāt miljonus, lai no manis nopūš putekļus. Man uz galvas nav kroņa. Apstākļi ir vienlīdzīgi visiem, ” sacīja Safronovs.

Safronovs stāstīja, ka iepriekš nebija manījis acīmredzamas slimības pazīmes. Taču tkai tagad viņš apzinājās, ka veselības problēmas tomēr bija. "Es neko nejutu, bet tad es sapratu, ka simptomi bija: dīvainas izjūtas kaklā, man trūka elpas, pastiprinājās svīšana. Tā vien likās, ka tas viss ir normāli, es pie tā pieradu, ”atcerējās Sergejs.

Iluzionistam visgrūtāk bija informēt vecākus par vēzi. Viņš neuzdrošinājās zvanīt mātei, zinot, ka viņa ir pārcietusi daudz grūtību. “Mammai bija vairākas sirdslēkmes, un tagad viņa nejūtas labi. Es negribēju viņu sāpināt. Brāļi to pateica, ”viņš teica.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais