"Šausmas!" Raimonds Pauls par savu portretu, ko uzgleznojusi Rudāne

© Vladislavs Proškins/F64

Nesen tika vēstīts, ka dziedātāja Dināra Rudāne uzgleznojusi Raimonda Paula portretu. Kā izrādās, Dināra savu veikumu atrādījusi arī pašam Paulam, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Nepārdošu pat par miljonu!" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā stāsta Dināra, uzgleznot Paulu vēlējusies jau sen, un pagājušajā nedēļā viņa beidzot to paveica. Tā kā Rudānei nav savas studijas, glezna, tāpat kā citas, tapa naktī virtuvē.

Arī Pauls zina, ka ir tapusi šāda glezna.

"Esmu viņam šo gleznu arī parādījusi. Pirmais, ko viņš ar sev tik raksturīgo humoru teica. bija: "Ak, šausmas!" Pēc tam, protams, saņēmu arī komplimentu: "Nu, malacis!"" pauž māksliniece.

Dināra arī neslēpj, ka daudzi šo gleznu vēlas iegādāties, jautā, kāda ir tās cena, taču Rudāne uzsver, ka nav gatava to pārdot.

View this post on Instagram

A post shared by DINARA RUDAN (@dinara_rudan)

Slavenības

"Eirovīzija" 2024. gadā norisinājās Zviedrijas pilsētā Malmē. Konkursā uzvarēja Šveici pārstāvošais dziedātājs Nemo (pilnā vārdā Nemo Metlers) ar dziesmu "The Code" ("Kods"), tādēļ 2025. gadā "Eirovīzijas" namamātes loma bija jāuzņemas Šveicei. Augustā tika paziņots, ka nākamais "Eirovīzijas" dziesmu konkurss notiks Bāzelē no 13. līdz 17. maijam.