Rebenoka dzimšanas dienu atzīmē viņa slepkavības vietā

© Rūta Kalmuka/F64

Nogalinātā advokāta Pāvela Rebenoka draugi nesen bija pulcējušies viņa mājā Langstiņos, kur notika slepkavība, lai atzīmētu Pāvela dzimšanas dienu, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Nogalinātajam advokātam uzstādīts īpašs piemineklis" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā stāsta jurists un tuvs Pāvela draugs Mārtiņš Krieķis, Rebenoka dzimšanas diena nosvinēta nevis bēdīgā gultnē, bet jautri - ar sarunām un dziesmām.

"Tā, kā Pāvelam būtu paticis. Sēdējām dārzā, sanākušajiem dziedāja Roberto Meloni, un vakara izskaņā mēs simboliski palaidām gaisā baltus balonus. Tas bija ļoti aizkustinošs brīdis," pauda Krieķis.

Rebenoka draugs Ingus Baladins Langstiņu mājā, kur viņa acu priekšā notika slepkavība, vairs nedzīvo, un ir plānots to pārdot. Tomēr draugi izlēma ballīti rīkot tieši tajā vietā, jo tur notika viņa pēdējā dzimšanas diena, tāpēc bija nolemts līdzīgu pasākumu sarīkot arī šogad.

Slavenības

Zināms, ka krāpnieki izmanto visdažādākos veidus, lai savās lamatās ievilinātu lētticīgus cilvēkus. Šoreiz krāpnieki bijuši īpaši drosmīgi - ASV ārlietu ministra Marko Rubio vārdā Dzintrim Kolātam piedāvāts saņemt 3,6 mlj. USD no likvidējamā USAID.

Svarīgākais