Lady Gaga staigā apavos ar 30 cm augstiem papēžiem; fani uztraucas par popzvaigznes veselību

© Publicitātes

Paparaci pieķēruši amerikāņu popzvaigzni Lady Gaga pastaigājoties pa Ņujorkas ielām tādos augstpapēžu apavos, kuru papēžu augstums satraucis viņas fanus.

Zvaigzne bija tērpusies melnā midi kleitā un kājās uzvilkusi melnus bofortus, kuru papēžu augstums pārsniedza 30 centimetrus. Savu tēlu dziedātāja bija papildinājusi ar nelielu somiņu un saulesbrillēm.

35 gadus vecās popzvaigznes fani, izlasot šo ziņu izdevumā “Daily Mail”, bijuši satraukti par to, ka, valkājot šādus apavus, dziedātāja var iedzīvoties pamatīgās traumās, un viņas stilu pamatīgi nokritizējuši interneta komentāros: “Šīs kurpes izskatās ļoti bīstamas!”, “Kleita ir ļoti skaista, taču velnišķīgie apavi izskatās muļķīgi”, “Es tādās kurpēs nevarētu pat nostāvēt, nemaz nerunājot par to, ka tādās varētu staigāt”, “Jau ieraugot šos apavus, man izmežģījās potīte”, “Viņa nožēlos savu izvēli, kad būs lauzusi kāju”.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.