Elīna Maligina beidzot komentē vīra nāvi

© Edmunds Brencis/ F64

Kad 2017.gadā sabiedrību pāršalca ziņa, ka decembrī 52 gadu vecumā mūžībā devās uzņēmējs Valērijs Maligins, izskanēja baumas, ka pie vainas varētu būt narkotiku pārdozēšana. Maligina atraitne Elīna Laumas Lūses-Kreicbergas materiālā "Mēģinu sadzīvot ar paniku" izdevumā "Una" komentē šo informāciju.

Elīna uzsver, ka gan viņai, gan Valērijam narkotikas bija sveša lieta.

"Ko tik nerunā! Gan man, gan Valērijam tas bija svešs, lai ko citi runātu.

Ne viņš šņauca, ne sev kaut ko dūra. Cik zinu, viņš periodiski lietoja zāles. Man pašai ir totālas bailes no nekontrolēšanas sajūtas, diskomforta nebūt savā ādā. Sajūtot zālītes smaku, man kļūst slikti. Esmu skolas laikā to pamēģinājusi. Bet, domājot par Valēriju, veselības ziņā bija aizmetņi tam, ka ir briesmas viņa dzīvībai, taču tie bija viņa lēmumi, kurus neviens nevarēja ietekmēt," izteicās Elīna.

Jai iepriekš ticis vēstīts par iespējamajiem Maligina nāves iemesliem. Proti, pirms kāda laika iznākušajā grāmatā ''Vara. Bailes 2'' šķietami atklāja iespējamo Maligina nāves iemeslu, par kuru baumots ticis jau sen - miljonārs miris no apreibinošo vielu pārdozēšanas.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais