VIDEO: Holivudas aktieris soctīklos sajūsmina fanus

© AP/Scanpix/Leta

Kanādiešu izcelsmes aktieris Raiens Reinolds pavisam nesen piereģistrējās sociālajā medija "TikTok". Viņa pirmais ievietotais video ir ieguvis plašu rezonansi daudzviet pasaulē, vēsta "US Magazine".

"TikTok" 44 gadus vecais aktieris ievietoja video, kurā attēloja ainu no 2005. gadā iznākušās romantiskās komēdijas "Tikai draugi" (Just Friends).

@vancityreynolds

I swear you will be disappointed by this account.

♬ I Swear - All-4-One
"Es zvēru, ka jūs būsiet vīlušies par šo kontu," savu pirmo video video komentēja Reinolds.

Reinolds attēloja kadru no filmas, kurā viņš "dziedāja" līdzi dziesmai "I Swear", ko izpilda All-4-One.

Filmas laikā viņš dziesmu dziedāja spoguļa priekšā, domājot par savu vidusskolas simpātiju, draudzeni Džeimiju Palamino jeb aktrisi Eimiju Smartu.

Raiens Rodnijs Renoldss ir kanādiešu aktieris. Viņš ir pazīstams ar lomām filmās "X-cilvēki: sākums. Vilknadzis" (2009) un "Zaļais lukturis" (2011). Tāpat ir filmējies tādās filmās kā "Vens Vailders: kompānijas dvēsele" (2002), "Tikai draugi" (2005), "Noteikti, varbūt" (2008), "Bildinājums" (2009), Buried (2010), "Samainīti vietām" (2011), "Slepenā mītne" (2012), "Pastaiga pa Misisipi" (2015), "Adele zeltā" (2015), "Dedpūls" (2016) un "Dedpūls 2" (2018).

Karjeras laikā Renoldss ticis nominēts dažādām balvām, no kurām vairākas arī ir ieguvis. 2016. gadā viņam piešķirta zvaigzne Holivudas Slavas alejā.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais