Princis Harijs atklāti runājis par bērnu audzināšanu

© AFP/Scanpix/Leta

Princis Harijs sarunā ar populāro britu dziedātāju Edu Šīranu būšanu divu bērnu tēvu esot salīdzinājis ar "žonglēšanu", raksta "Mirror".

Tiek ziņots, ka princis esot norādījis, ka meita Lilibeta ir ļoti mierīga, kamēr dēls šobrīd ir tajā vecuma fāzē, kad "skraida apkārt kā traks".

Harijs piedalījās balvu pasniegšanas ceremonijā bērniem ar īpašām vajadzībām. Ceremonijā viņš saticis dziedātāju Edu Šīranu un abi aprunājušies.

Šīrans apsveicis Hariju ar meitas piedzimšanu un apjautājies, kā jaunajam divu bērnu tēvam sokas audzinot divas atvases.

Princis divu bērnu audzināšanu salīdzinājis ar "žonglēšanu". Vēlāk viņš esot kādam citam ceremonijas viesim atklājis, ka meita līdz šim bijusi ļoti mierīga, kamēr dēls ir daudz aktīvākā vecumā.

Kā zināms, princis 2018. gadā salaulājās ar amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu un pēc gada pasaulē nāca abu dēls Ārčijs. Šī gada 4. jūnijā pāra ģimenē piedzima meita Lilibeta "Lilija" Diāna.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.