FOTO: 63 gadus vecā aktrise Šārona Stouna pozē peldkostīmā; fani šokā par viņas augumu

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Aktrise Šārona Stouna sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar kadru spilgtas krāsas peldkostīmā. Viņas fani komentāros neslēpj sajūsmu par 63 gadus vecās aktrises lielisko augumu.

Stouna publiskojusi attēlu, kurā redzama spilgti dzeltenā, divdaļīgā peldkostīmā.

"Laimīgu vasararu," pie attēla komentārā raksta Stouna.
View this post on Instagram

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Par aktrises lielisko fizisko formu sajūsminājušies fani, kuri komentāros apber Stounu ar komplimentiem un bagātīgi izmanto emocijzīmes, lai paustu sajūsmu par redzēto.

"Pat suns zin, ka tev joprojām ir iekšā," komentārā joko viens no faniem.

"Tu esi pelnījusi visus Oskarus, kas jebkad eksistējuši," norāda vēl viens komentētājs.

"Nezinu, ko dievinu vairāk... to apburošo peldkostīmu.... vai sānu skatienu no Bandīta (Stounas suns- red.)," pauž fans.

Šerona Ivonne Stouna ir amerikāņu aktrise, filmu producente un bijusī modele. Plašākai sabiedrībai kļuvusi pazīstama pēc filmēšanās erotiskajā trillerī "Pamatinstinkts". Tikusi nominēta Amerikas Kinoakadēmijas balvai un saņēmusi Zelta globusa balvu kā labākā aktrise par lomu filmā "Kazino".

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.