Kādus apsveikumus dzimšanas dienā šodien saņēma princis Viljams?

© Ekrānšāviņš no Twiter

Princis Viljams šodien svin savu 39 dzimšanas dienu. Ne viņš, ne arī kāds cits no karaliskās ģimenes iepriekš neatklāja, ko Viljams darīs savā dzimšanas dienā, taču, visticamāk, viņš to pavadīs kopā ar sievu un trim bērniem, ziņo express.co.uk.

Karaliskās ģimenes eksperte Keita Nikola domā, ka Kembridžas hercogiene noteikti parūpēsies, lai šī diena Viljamam būtu īpaša. "Keita vienmēr padara Viljama un bērnu dzimšanas dienas un svinības īpašas,” uzsver Keita Nikola. Pirms diviem gadiem Keita kopā ar bērniem dzimšanas dienas dāvanā Viljamam izveidoja ģimenes labāko atmiņu albumu ar bērnu attēliem un zīmējumiem.

Karaliskā ģimene šodien ievietojusi Twitter kontā ar tvītu, kurā novēl "laimīgu dzimšanas dienu". Ar apsveikumiem sociālajos tīklos dalījies ar Viljama tēvs princis Čārlzs.

Savukārt princis Viljams, arī ar sociālo tīklu starpniecību, sirnsīgi pateicas visiem sveicējiem un laba vēlētājiem.

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais