Kā Dārtas Danevičas brālim stundas laikā izdodas nopelnīt 2000 eiro?

© facebook.com

Dailes teātra aktrises Dārtas Danevičas brālis Jānis Danevičs, izrādās, ir pieprasīts saksofonists, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Jānis Danevičs nopelna pāris tūkstošus, stundu spēlējot saksofonu" izdevumā "Kas Jauns".

Kā vēsta izdevums, Jānis manīts uzstājamies daudzās slavenību ballītēs gan Latvijā, gan ārpus tās.

Kā stāsta pats Jānis, saksofona spēli viņš mācījies gan Latvijā (pie Denisa Paškeviča), gan ārzemēs - Spānijā un Vācijā.

Taujāts, cik, spēlējot saksofonu, viņš var nopelnīt, Danevičs saka, izmaksas atkarīgas no programmas ilguma, vietas un daudziem citiem faktoriem.

"Lielākais honorārs par vienu stundas uzstāšānos man ir bijis 2000 eiro. Anglijā, Bristolē - kad spēlēju viesnīcā Nikki Beach kādam klientam hause mūziku," atklāja Jānis.

Viņš piebilst, ka Rietumeiropā cilvēkiem ir cita domāšana un uztvere, kā arī attieksme pret mūziķiem un māksliniekiem. Tur, pēc Jāņa teiktā, mūziķi tiek novērtēti, un netiek prasīts, kāpēc jāmaksā tāda summa.

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais