Vai Harijs pārspīlējis, sakot, ka princis Viljams karaļnamā ir kā "slazdā"?

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta

Princis Viljams nejūtoties iesprostots karaliskajā ģimenē un pilda savus pienākumus pēc Elizabetes II piemēra, apgalvo karaļnama eksperte Penija Džunora.

Grāmatas par princi Viljamu autore komentējusi prinča Harijs izteikumus intervijā Oprai, ka viņa brālis nevar pamest karaļnamu un jūtas tur kā "slazdā", raksta "Mirror".

Džunora norāda, ka Harijs kļūdās un viņa nedomā, ka Viljams jūtas kā "slazdā". Viņa "The Sun" norāda: "Es domāju, ka viņš saprot savu likteni un to pieņem. Viņš sevi modelē pēc savas vecmāmiņas, karalienes."

Avots norāda, ka Harija pēdējā laika rīcība tieši devusi Viljamam jaunus mērķus, jo Viljams tagad redz, cik liela ir atšķirība starp būšanu slavenam un dzīvi sabiedrības labā.

Jau vēstīts, ka starp abiem brāļiem izveidojusies plaisa, kura pēc Harija skandalozajām intervijām tikai paplašinājusies. Harijs vairākās publiskās intervijās pārmetis karaliskajai ģimenei ignoranci un veltījis kritiku tēvam, princim Čārlzam par viņa audzināšanas metodēm.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais