Varbūt vainīgs kokaīns ne vakcīna?
Cik Nikola maksa par stundu....
tu čangali ..nevari pat maizi nopirkt ,kur vel Kidmena..???pampāli
Kidmena varbut pat piemaksās
Vecais Vilis pats jau tāds prātīgs, bet meitai gan bļem-bļem. Laikam mātē atsitusies.
smiekli pasai nenak:D,nu varbut tadam piena pulverim ari vajag to vakcinu kas raud pie mazakam iesnam
nu nekāda skāda, ja būtu atmetusa pendeles, par vienu duru mazāk
Aitai temperatūra 37 jāsauc ātrā palīdzība....
tautaruna.nra.lv/rasols/348240..._medium=button
Varētu , lūdzu , uzzināt, kā jutās metinātājs Saņa no Durbes, pēc ievilkušās nedēļas nogales?
Klāt kārtējā nedēļas nogale, gan Sašukam tūlīt būs labi,ja nedēļu izturēja.:)))
Briesmīgi, labi ,ka labi beidzās.
nu tad lai rekinas ka spricen spricen turpinasies regulari un agri vai velu no kadas potes bus pavisam labi!
petene nesāp??
Krītot laukā
uzņēmēja ? par papuča 90 tajos ierauto naudiņu . nebūs tētuka naudas , nebūs uzņēmēja, izsmiekls
No vakcīnas meitenei sāp dibens
Lai potējās ar ko grib bet lai citus nespiež to darīt.
Te kāds teica,ka viņai no vakcīnas dibens sāp ??? Tad lai tas viņai palaiza to dibenu tad viņai vairs nesāpēs dibens.
Komentāri: Krištopane stāsta par Covid-19 potes blaknēm
Varbūt vainīgs kokaīns ne vakcīna?
Cik Nikola maksa par stundu....
tu čangali ..nevari pat maizi nopirkt ,kur vel Kidmena..???pampāli
Kidmena varbut pat piemaksās
Vecais Vilis pats jau tāds prātīgs, bet meitai gan bļem-bļem. Laikam mātē atsitusies.
smiekli pasai nenak:D,nu varbut tadam piena pulverim ari vajag to vakcinu kas raud pie mazakam iesnam
nu nekāda skāda, ja būtu atmetusa pendeles, par vienu duru mazāk
Aitai temperatūra 37 jāsauc ātrā palīdzība....
tautaruna.nra.lv/rasols/348240..._medium=button
Varētu , lūdzu , uzzināt, kā jutās metinātājs Saņa no Durbes, pēc ievilkušās nedēļas nogales?
Klāt kārtējā nedēļas nogale, gan Sašukam tūlīt būs labi,ja nedēļu izturēja.:)))
Briesmīgi, labi ,ka labi beidzās.
nu tad lai rekinas ka spricen spricen turpinasies regulari un agri vai velu no kadas potes bus pavisam labi!
petene nesāp??
Krītot laukā
uzņēmēja ? par papuča 90 tajos ierauto naudiņu . nebūs tētuka naudas , nebūs uzņēmēja, izsmiekls
No vakcīnas meitenei sāp dibens
Lai potējās ar ko grib bet lai citus nespiež to darīt.
Te kāds teica,ka viņai no vakcīnas dibens sāp ??? Tad lai tas viņai palaiza to dibenu tad viņai vairs nesāpēs dibens.
Komentēt