FOTO: Timma un Sedokova tiekas Rīgas lidostā

© Tass/Scanpix/LETA

Ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova vietnē Instagram dalījusies ar foto - pēc ilgākas neredzēšanās viņa Rīgas lidostā beidzot satikusi savu vīru latviešu basketbolistu Jāni Timmu.

Anna Sedokova savā Instagram publicēja jaunu ierakstu, kurā parādīja Rīgas lidostā tapušu fotoattēlu. Dziedātāja arī paziņoja, ka ir gatava būt kopā ar Jāni Timmu bēdās un priekos, kā solīja dzimtsarakstu nodaļā.

"Viņš devās uz Rīgas lidostu ar sarkanām rozēm. Mēs neesam tikušies 11 dienas. Mums tā ir mūžība, mēs esam kā divas zefīra pusītes. Un tad šķiršanās... Es strādāju Kijevā, viņam bija darīšanas Rīgā. Divi ārzemnieki, kuri dzīvē nejauši satikās. Es viņam neteicu, kur es sēžu terminālā. Ja tas ir liktenis, tu atradīsi, es teicu. Es taču aizmirsu pateikt, ka atradu lidojumu ar pārsēšanos Rīgā. Un es sēžu un viņš ienāk ar ziediem. Un es saprotu, ka viņš mani atrada," rakstīja Anna.

Iepriekš vēstījām, ka Sedokova vēlas apgūt vairākas valodas, tostarp, latviešu valodu.

38 gadus vecā dziedātāja atzina, ka viņa patiešām vēlas saprast visizplatītākās pasaules valodas. Tagad viņa ir apņēmības pilna apgūt spāņu, franču, itāļu, ķīniešu, portugāļu un arī latviešu valodas.

“Šī man ir visnesaprotamākā valoda! Es nevaru lasīt sava vīra sarakstes. Nu, es varu, tikai tas ir ļoti sarežģīti. Nekad nelasu, protams, es tā jokoju, ” pauda Anna.