Slavenā krievu balerīna Voločkova dalās ar pikantiem kadriem no atpūtas Maldivu salās

© Ekrānuzņēmums no Instagram

Jau teju divas nedēļas skaistajās Maldivu salās atpūšas slavenā krievu baletdejotāja Anastasija Voločkova, kura dalījusies ar kadriem no smilšainās pludmales un skaistās viesnīcas.

Baletdejotāja Maldivās ieradās aprīļa beigās kopā ar miļoto, kurš zināms kā Oļegs.

Voločkova savā Instagram profilā publicējusi vairākus video, kā arī fotogrāfijas, kurās redzama baudot atpūtu pludmalē - gan skaistos bikini, gan peldoties kaila.

Kopā ar noslēpumaino kavalieri baletdejotāja ieturējusi arī romantiskas vakariņas.

Tāpat Voločkova nav kautrējusies izrādīt savas lokanās dejotājas kustības, īpaši viņas slaveno špagatu.

Bijusī krievu balerīna jau iepriekš izcēlusies ar špagata izrādīšanu pat neticamās vietām - piemēram, būrī, kas atrodas 20 metrus virs zemes.

Iepriekš vēstīts, ka Krievijas skandalozā balerīna Anastasija Voločkova paziņoja, ka meitas tēvs neļauj viņai uzzināt, kur dzīvo abu 15 gadus vecā meita Ariadna. Ariadna piedzima Voločvkovas laulībā ar uzņēmēju Igoru Vdovinu. Meitene jau labu laiku dzīvo kopā ar savu tēvu un viņa jauno sievu, TV raidījumu vadītāju Jeļenu Nikolajevu.

Slavenības

Šova “Slavenības. Bez filtra” veterāne Magone Liedeskalna un viņas mīlnieks Ventis beidzot ierodas Ēģiptē, taču ceļojuma sākums nebūt nav tāds, kā viņi bija iedomājušies. Ventis joprojām ir dusmīgs par notikušo pirms izlidošanas, kad Magone izvēlējās pavadīt laiku viesnīcas istabā ar draudzeni Elitu Drāki, nevis apspriest ceļojuma plānus kopā ar viņu.

Svarīgākais