Elīna Maligina velta aizkustinošus vārdus mirušajam vīram

© Ekrānšāviņš no Instagram

5.maijā savu 56.jubileju būtu svinējis uzņēmējs Valērijs Maligins. Šajā datumā Maligina sieva Elīna sociālajos tīklos dalījās ar aizkustinošu vēstījumu, vēstīts Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Miljonāru dzimšanas dienā neaizmirst" izdevumā "Privātā Dzīve".

"To, kas reiz bijis labs, to neviens nevar atņemt, tas pieder mūžībai. Manās atmiņās un sirdī tu dzīvo un dzīvosi vienmēr," rakstīja Elīna, publicējot abu kopbildi.

Kā raksta izdevums, Valērija dzimšanas diena viņa atraitnei ir īpaša arī ar to, ka tieši savā 50.jubilejā Maligins pirmo reizi plašākam lokam paziņoja, ka ir kopā ar tolaik vēl Dailes teātra aktrisi Elīnu Maliginu.

Kā vēstījām iepriekš, māksliniece, aktrise un miljonāra Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina ieviesusi pārmaiņas gan izskatā, gan nomainījusi vārdu.

Māksliniece, aktrise un miljonāra Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina ieviesusi pārmaiņas gan izskatā, gan nomainījusi vārdu.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais