Princis Viljams vēlas modernizēt monarhiju

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/LETA

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazdēls, Kembridžas hercogs Viljams jau domā, kā varētu modernizēt sistēmu valstī. Avots, kurš pārzina situāciju, par to pastāstīja izdevumam US Weekly.

Pēc viņa teiktā, 39 gadus vecais princis "jau domā par monarhijas nākotni un izmaiņām, kuras veiks", kaut arī Viljams oficiāli ir otrais rindā uz troni pēc sava tēva Čārlza.

Tiek atzīmēts, ka, lai arī Viljams respektē protokolu un tradīcijas, viņš uzskata par savu misiju ciešākas saiknes nodibināšanu ar sabiedrību.

“Viņš un [viņa sieva] Keita ir veiksmīgi izveidojuši līdzsvaru starp atklātību un slepenības plīvuru, kas ieskauj karalisko ģimeni. (...) Viņš pieņem faktu, ka atrašanās uzmanības centrā ir daļa no viņa darba, un ir ar to apmierināts,” sacīja avots.

Avots piebilda, ka princis ir nopietni noskaņots nākotnē kļūt par karali un uzskata, ka šis amats ir liels gods un privilēģija.

Slavenības

Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.

Svarīgākais