TV šovu zvaigzne Magone neveiksmīgi cenšas veikt mājas remontu

© Ekrānuzņēmums

TV šova "Slavenības. Bez filtra" dalībniece Magone Šutoviene (iepriekš Burka) iekūlusies jaunās problemās. Šoreiz tas noticis, vēloties veikt mājas remontu.

Magone ar vīru Žani ķērušies klāt virtuves remontam, taču pāris nonācis strupceļā - nopirktā līme, ar kuru bija plānots pielīmēt ķieģeļus pie sienas, neturas netur ne uz paša ķieģeļa, ne pielīmē to pie sienas.

Situāciju neuzlabo arī instrukcijā norādītās 10 sekundes, kurās ķieģelis jāturot piespiests pie virsmas.

Nesen šova skatītāji bija liecinieki attiecību krīzei starp Magoni un Žani Šutoviem. Magone sūdzējusies, ka vīrs nestrādā un arī intīmajā dzīvē starp abiem iestājies sasaluma periods. Gada sākumā Žanis devās peļņā uz ārzemēm un Magone neslēpa, ka atšķirtības laikā abi centīsies saprast arī savstarpējās attiecības, taču Žanis mājās pāradās agrāk pēc tam, kad Šutovu mājā pa nakti bija palicis cits vīrietis.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.