"Vecīt, tu esi nemirstīgais?"; Tālbergs atklāj ko amizantu

© Ekrānuzņēmums no Instagram

"TV3" laika ziņu moderators, radio "TEV" ētera personība Kristaps Tālbergs ir ļoti aktīvs vīrietis, kurš nodarbojas un aizraujas ar daudz dažādām lietām, tāpēc nav brīnums, ka cilvēki interesējas, kā viņš visu pagūst izdarīt. 

Tālbergs savā "Instagram" atklāja, kā viņš to visu paspēj paveikt.

Viņš ievietojis video, kurā atbild uz jautājumu - pa, kuru laiku tu guli? Viņa kolēģe uzskaitīja neskaitāmas lietas, kuras Kristaps paspēj paveikt visas dienas garumā.

"Pusnaktī tu sveic savu kolēģi, pirms tam tu riji kafiju vienpadsmitos. Ieslēdzu TV tu šļūc pa kalnu un lasi laika ziņas, pēc tam tu paremontē ar IKEA. Vecīt, tu esi nemirstīgais?" Šādu jautājumu viņam uzdeva kolēģe.

Kristapa atbilde bija īsa un lakoniska - "I am a Dracula" jeb "Es esmu Drakula".

Video fragmentā ir redzams, ko visu vien viņš paspēj izdarīt dienas laikā.

Iepriekš sociālajos medijos Kristaps Tālbergs dalījās ar sava darba aizkulisēm radio. "Intagram" Kristaps dalījās ar smieklīgu video. Spriežot pēc Kristapa publicētā video, laikā, kamēr radio ēterā skan dziesma, abi ar kolēģi Elizabeti Puči jautri pavada laiku.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais