FOTO: Madara Kiviča, iespējams, uzsākusi jaunas attiecības

© Ekrānšāviņš no Instagram

Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva, influencere Madara sociālajos tīklos dalījās ar romantisku kadru.

Instgaram Madara publicējusi bildi, kurā redzama sadevusies rokās ar kādu vīrieti. Abiem ir vienāds tetovējums - taurenis.

Fotogrāfiju pavada mīlestības dziesma, bet pati Madara raksta: "Lidot kopā".

Ekrānšāviņš no Instagram

Iepriekš vēstījām, ka Madara Kiviča raidījumā "Sapņu ķērājas" atklāti pastāstījusi, kā pārvarējusi kritiku pēc šķiršanās.

Andra un Madaras šķiršanās daudz tika aprunāta medijos un jaunā sieviete saskārās arī ar kritiku no sabiedrības. STV pirmā! kanāla raidījumā Madara atklāja, ka pēc šķiršanās visu savu uzmanību veltījusi meitām, tāpēc neesot bijis laika lasīt komentārus.

Viņa neslēpa, ka pēc šķiršanās bija "jāsāk no jauna dzīvot". Madara gan norāda, ka neko nemainītu, jo uzskata, ka viņai šķiršanās process bija jāizdzīvo.

"Tā kā es esmu darījusi, es tā arī darītu. Es nemainītu. Nedomāju, ka esmu kļūdījusies. Es drīzāk domāju, ka man tas bija jāizdzīvo. Tas, protams, bija ļoti nežēlīgi un skarbi. Tas tiešām bija skarbi, īpaši tas posms vēlāk, bet es uzskatu, ka man viņš bija jāizdzīvo," pārliecināta bija Madara.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais