Nezinu, kas ir Greifāne, bet piekrītu, ka slimošanā nekā laba nav.
Nu baigi svarīga ziņa!Kaut kā galīgi po.uj!
Ar paaugstinātu temperatūru tiek galā vienkārši, ir jānorīvē ķermenis ar šņabi. Pārbaudīta metode.
idiote
Komentāri: "Ārsti nevarēja izlemt, ko man dot"; Liene Greifāne 11 dienas pavada slimnīcā, cīnoties ar Covid-19
Nezinu, kas ir Greifāne, bet piekrītu, ka slimošanā nekā laba nav.
Nu baigi svarīga ziņa!Kaut kā galīgi po.uj!
Ar paaugstinātu temperatūru tiek galā vienkārši, ir jānorīvē ķermenis ar šņabi. Pārbaudīta metode.
idiote
Komentēt