Leģendārais Brūss Viliss iekuļas pamatīgā skandālā sejas maskas dēļ

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta

Leģendārais aktieris Brūss Viliss beidzot komentējis situāciju, kad viņam lūgts pamest aptieku, jo aktierim uz sejas nav bijusi aizsargmaska, raksta "The Mirror"

65 gadus vecais aktieris redzēts atstājam aptieku bez sejas maskas. Atklājies, ka Viliss aptieku pametis pēc darbinieku lūguma.

Aktieris tagad publiski komentējis incidentu maskas dēļ, norādot, ka tas bijis kļūdains lēmums un aicinājis cilvēkus nēsāt maskas publiskās vietās, lai apturētu jaunā koronavīrusa izplatību.

Brūss Viliss tika pamanīts pametam aptieku Losandželosā, taču aktiera seja nebija aizsegta ar masku. Aktieris saņēma nosodījumu soctīklos, kad izplatījās attēli, kuros aktieris redzams iznākam no aptiekas bez maskas.

Brūss Viliss pandēmijas laikā dzīvo kopā nevis ar sievu Emmu Kemingu un meitām Meibelu (8 gadi) un Evelīnu (5 gadi), bet gan mitinās pie bijušās sievas, aktrises Demijas Mūras un viņu meitām Rumeras (32 gadi), Skoutas (29 gadi) un Talulas (26 gadi).

Emma ar meitām Vilisam un Mūrai pievienojās jūnijā. Pirms tam negadījuma dēļ Emma ar meitām dzīvoja atsevišķi.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais