Madara Repše parāda, kā izskatās pēc nopietnās operācijas

© Kaspars Krafts/F64

Ekspremjera Einara Repšes meita Madara nesen neslēpa, ka gatavojas kārtējai operācijai. Publicējot fotogrāfijas no slimnīcas, Madara saviem sekotājiem atklāj, ka operācija ir pārciesta.

Kā atklāja Madara, viņa ir pārcietusi 8. operāciju un piebildusi, ka visu laiku dzīvojas pa slimnīcām.

Komentāros Repše saņēma neskaitāmus veselības novēlējumus no saviem sekotājiem.

View this post on Instagram

A post shared by Madara Repse (@madararepse)

View this post on Instagram

A post shared by Madara Repse (@madararepse)

Jau iepriekš vēstījām, ka no 15 gadu vecuma Madara sirgst ar patoloģisku gremošanas orgānu sistēmas defektu. Viņa ārstējās gan Holandē, gan Latvijā.

Repše neslēpa - šobrīd viņai ārsti ir noteikuši 12 dažādas diagnozes, un paredzams, ka viņai Latvijā būs četras operācijas. Viena jau pārciesta.

Iepriekš jau vēstījām, ka Eināra Repšes meita fotogrāfe Madara Repše kanāla 360 TV raidījumā "Pasaki to skaļi" atklāti runājusi par savu slimību.

Slavenības

Ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” Ķīnas brauciena trešā sērija ir restorānu īpašnieka Andra Rūmīša pārziņā. Viņš nolēmis pārējiem - dziedātājai Katrīnai Gupalo, komiķim un pasākumu vadītājam Rūdolfam Kugrēnam un dziedātājai Inetai Rudzītei - parādīt labāko, ko Makao spēj piedāvāt, tāpēc ir ieplānojis aizraujošu, bet intensīvu dienu.

Svarīgākais