Vai Madonna rupji pārkāpj Covid-19 ierobežojumus? 3 nedēļās dziedātājas ģimene apmeklē 5 valstis

© Reuters/Scanpix/Leta

Dziedātāja Madonna pēdējo nedēļu laikā pabijusi 5 valstīs, tā, iespējams, pārkāpjot Covid - 19 pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus, vēsta "The Mirror".

62 gadus vecā dziedātāja kopā ar 26 gadus veco dzīvesbiedru Ahlamaliku Viljamu un četriem bērniem Ziemassvētku vakarā no Losandželosas devās uz Londonu.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Pēc tam ģimene esot devusies uz Malāviju Āfrikā, 28. decembrī piestājot Ēģiptē.

Malāvijā Madonna tikusies ar valsts prezidentu Lācaru Čakveru un vietējiem iedzīvotājiem. Madonna viesojusies arī slimnīcā un skolā bērnunama audzēkņiem. Jāatzīmē, ka dziedātājas četri adoptētie bērni ir no Malāvijas.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Ģimene pabijusi arī Kenijā.

Avots izdevumam "The Sun" apgalvo, ka Madonna un viņas ģimene regulāri veikuši Covid-19 testus un pārvietojušies ar privātu lidmašīnu.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Ģimenei pievienojies arī fotogrāfs, kurš iemūžinājis ceļojumu burīgos kadros.

"The Mirror" vērsies pie Madonnas pārstāvjiem, taču pagaidām komentāri nav sniegti.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.