FOTO: Holivudas aktrisei iespaidīgas vizuālās pārmaiņas - zaudējusi 30 kg

© AFP/Scanpix/Leta

Holivudas aktrise Rebela Vilsone savus fanus pārsteigusi ar iespaidīgām vizuālajām pārmaiņām, vēsta medijs Daily Star.

Aktrise savā Instagram kontā ievietojusi fotogrāfijas, kurās izskatās satriecoši. Kā vēsta medijs, tad Holivudas zvaigzne ir zaudējusi 30 kilogramus.

Pēc iespaidīgajām vizuālajām pārmaiņām aktrisi ir grūti atpazīt.

Filmas "Pirmklasīgās" zvaigzne Instagram publicēja fotogrāfiju, kurā ir redzama apspīlētā rozā kleitā. Rebela savos 40 gados izskatās žilbinoši.

View this post on Instagram

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson)

Aktrise apņēmās 2020. gadā rūpīgi piestrādāt pie savas veselības. Nodēvējot aizgājušo gadu par - veselības gadu.

Vilsone min, ka, lai iegūtu šādu izskatu, 2020. gadā ir atteikusies no cukura un neveselīgas pārtikas.

Aktrises aktīvi turpina samazināt lieko ķermeņa svaru. Viņas mērķa svars, ko vēlas iegūt, ir 75 kilogrami. Pirms viņa sāka aktīvi nodarboties ar sportu, aktrises dzīvesveids bija salīdzinoši mazkustīgs. Viņa nenodarbojas ar sportiskām aktivitātēm, taču pašlaik šo paradumu ir krasi mainījusi.

View this post on Instagram

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson)

Rebelas pārsteidzošās izskata pārmaiņas novērtē viņas fani. Tomēr viņa atzīst, ka ne visi to uztver pozitīvi. Kino pārstāvji uzskata, ka mainot savu izskatu, aktrisei būs grūtāk iegūt dažādas nozīmīgas lomas.

Jau iepriekš vēstīts, ka aktrise Rebela Vilsone savus fanus pārsteigusi ar iespaidīgām vizuālām pārmaiņām. 2020. gada sākumā aktrise paziņoja, ka pievērsīs uzmanību savai veselībai. Pagājušā gada sākumā viņa atklāja, ka jau sākusi spert pirmos soļus fiziskās formas uzlabošanā un zaudējusi 19 liekos kilogramus.

Slavenības

Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomas par greizsirdību attiecībās. Agnese atklāj, ka greizsirdība un neuzticība ir tikai daži no daudziem izaicinājumiem, ar kuriem attiecībās saskārusies.

Svarīgākais