Dzintris Kolāts atradis jaunu nodarbošanos

© Dmitrijs Suļžics /F64

Latviešu žurnālists Dzintris Kolāts Covid-19 pandēmijas laikā atradis jaunu nodarbošanos - viņš organizē pārgājienus.

Kolāts aicina iesaistīties ikvienu, kam ir interese.

"Šai tumšā, nepatīkamā laikā ir iespēja kopā ar mani iziet 11, 15, 23, 27 km apļa formāta pārgājienus kopā ar stāstiem, leģendām un humoru.

Dažādi mežu un purvu tipi, Putnu tornis, mūspuses jūras krasts un daudz svaiga gaisa. Ar zupas un ugunskura karstumu noslēgumā. Saskaņā ar visiem epidēmijas ierobežojumiem. Tai skaitā - viena mājsaimniecība, u.c. Domāju, īsti noder šais laikos," sociālajā tīklā Facebook raksta Kolāts.

Tikmēr komentāros cilvēki, kas jau piedalījušies pārgājienā, neslēpj sajūsmu par piedzīvoto un iesaka to arī citiem.

Tāpat cilvēki neslēpj interesi par Kolāta piedāvājumu, komentāros rakstot, ka sazināsies ar viņu privāti.

Jāpiebilst, ka Covis-19 pandēmijas laikā daudzi Latvijas sabiedrībā pazīstami cilvēki nenolaiž rokas, bet pievēršas jaunu ideju realizēšanai. Piemēram, nesen vēstījām, ka latviešu operdziedātājs, kontrtenors Sergejs Jēgers šajā Covid-19 krīzes nomāktajā laikā nav nolaidis rokas, bet kļuvis par mājražotāju.

"Esmu kļuvis par oficiālu mājražotāju! Ziemas sezonā ir iespēja iegādāties dažādus marinējumus. Marinētas bietes gabaliņos, biešu salātus tomātu sulā, marinētus sīpolus želejā, marinētus ķirbjus dzērvenēs. Minimālais pasūtījums 10 gb," rakstīja dziedātājs, kurš aicina interesentus ar viņu sazināties personīgi.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.